Грибівництво

У далекому минулому за грибами ходили традиційно, а сьогодні це заняття стало модним хобі. Прогулянка лісом і пошук грибів приваблює багатьох людей різного віку і різних професій. Не можна, зрозуміло, не враховувати і практичну сторону: гриби – продукт, з якого готують різноманітні і дуже смачні страви.

Однак потрібно пам'ятати і про те, що збір грибів, яким би цікавим і корисним він не був, вимагає до себе дуже серйозного і уважного ставлення. Адже гриби – продукт «своєрідний», а неправильне вживання їх іноді призводить до грибних отруєнь. Основні причини яких криються в незнанні видів грибів, легковажності під час їх збирання і неправильному приготуванні. Саме тому, отруєння грибами власного збору спостерігається дуже часто.

Багато людей, не дивлячись на бажання збирати гриби, відмовляються від цього цікавого і корисного заняття, побоюючись зібрати помилково «поганки» і отруїтися. А ось і даремно! Саме тому, пропонуємо вашій увазі науково-популярну літературу, яка убезпечить вас від неприємних ситуацій і дозволить зберегти азарт до такого захоплення як збір грибів, а також розширить ваші уявлення про них.

 • Цветкова-Верниченко Мария Всеволодовна.

  Вешенка, шампиньоны, шиитаке, опята

  выращиваем грибы дома
  Х. : Кн. клуб "Клуб семейного досуга", 2013.
 • Оксенов Алексей.

  Грибы - природные целители

  [тибет. гриб, березовый гриб, чайный гриб]
  Донецк : БАО, 2014.
 • Гминдер Андреас.

  Грибы

  ил.. справ. : более 300 видов грибов : [12+]
  Х. : Кн. клуб "Клуб семейного досуга", 2013.