Home Поділись Радить читач Пауло Коельо "Одинадцять хвилин"

Пауло Коельо "Одинадцять хвилин"

Коельо Пауло.

Одинадцять хвилин

К. : Софія, 2006.

Аніта

"Одинадцять хвилин" - перша книга цього автора, яку я прочитала. Думка була неоднозначною, хоча, твір мене вразив. Саму книгу можна роздрібнити за цитатами. Одна з них, напевно найулюбленіша:
«Втрата тих, в кого я закохувалася, перш поранила мені душу. Тепер я переконана: ніхто нікого не може втратити, тому що ніхто нікому не належить. Ось вона, справжня свобода - володіти тим, що тобі найдорожче, але не володіти цим ».
Цю книгу прочитали всі мої подруги, і вони теж залишилися під враженням. Автор - геній. Цей твір мені сподобався більше за всіх інших, навіть якщо брати до уваги легендарного і безсмертного "Алхіміка". 
Марія - героїня цього роману - звичайна дівчина? яка любила, мріяла, відчувавши не взаємну любов. Вона вирішила ризикнути і все змінити в житті. І в кінці автор показує, що з простої і звичайної дівчини вона перетворюється в мудру і прекрасну жінку, яка може відповісти не тільки на свої питання, а й багатьох читачок, які прочитали цю книгу. Твір про взаємовідносини між чоловіком і жінкою, і головний аспект цієї книги в цих "Одинадцяти хвилинах", заради яких чоловіки готові на все.
Раджу всім прочитати цю книгу легендарного Пауло Коельо.

 

 

 

Comments

Write your comment