Головна Поділись Радить читач Василь Шкляр "Залишенець"

Василь Шкляр "Залишенець"

Шкляр Василь Миколайович.

Залишенець. Чорний Ворон

[іст. роман]
Х. : Кн. клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2011.

Аліна

«Залишенець» Василя Шкляра - це одна з найкращих книжок сучасної української літератури. Ця книгує зображує драматичні історичні реалії, які відбувалися в минилому столітті на нашій Батьківщині.

Книга закликає нас до патріотизму.Не дивлячись на, м'яко кажучи, невеселий сюжет, книга написана напрочуд легкою, необтяжливою, прекрасною українською мовою, і навіть з гумором, який не можна було не помітити. Сподобалась також символічність образу ворона, що то тут, то там вигулькував, супроводжуючи головного героя та його оточення, коментуючи зі свого боку чи не кожну важливу подію. І так раптово помер з поразкою свого друга.
Одним словом, "Залишенець. Чорний Ворон" - справжня, якісна книга вітчизняної літератури, яка ще довгий час підкорюватиме серця читачів своєю реалістичністю, я вірю в це. Я дуже вдячна авторові за цей роман, що заглиблює нас, далеке покоління, в ті часи, бо тільки через такі книжки, ми зможемо бодай трошки відчути той страшний час, про такі часи треба знати й не забувати їх.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар