Залуцька Заріна

Залуцька Зоріна Леонідівна - провідний бібліотекар відділу абонементу. Захоплююсь українською літературою, особливо сучасною.

Щовечора я зі здивуванням помічаю, що мені не вистачає місця на робочому столі. Працюю в бібліотеці. Тому у мене завжди лежить купа книжок- прибирай їх чи не прибирай. Щоб зручно влаштуватися, мушу весь час перекладати їх. Так і потрапляють до рук наступні книги для читання.

 От і цього разу, перебираючи книги, натрапила на твір Зінаїди Луценко «Я, Миколайко…» До слова, познайомившись одного разу з авторкою «Необдуманої Міловіці», я знала, що з нетерпінням чекатиму її кожну наступну книгу.

 Час «поглинання сторінок» промайнув швидко. Книга(на жаль!) скінчилася. Залишилися тільки враження, ними й ділюся.

Ця книга точно для читання! Для легкого читання…         Хочу зауважити, що мова тексту природна і проста, з купою прикольних словечок, максимально насичена гумором.

Автор знайомить нас, читачів, з маленьким добросердним, чудасіюватим  Миколайкою, який до кінця книги виростає і духовно, і фізично; любить його, зачаровується ним, подивовується його діянням, переживає з ним всі його життєві перипетії, співчуває…і, головне, вплітає і нас в це дійство. Ця книга незвичайна: вона мовби звіт про пережите, зроблене, відтворене.