Головна Поділись Радить читач Сесілія Ахерн "Там, де закінчується веселка"

Сесілія Ахерн "Там, де закінчується веселка"

Ахерн Сесилия.

Там, где заканчивается радуга

роман
М. : Иностранка, 2012.

Марія

Моя улюблена книга - "Там, де закінчується веселка" Сесілії Ахерн. Хочу сказати, що вона чудова. Перечитувала її декілька разів.
Сюжет цієї книги актуальний. Хлопець і дівчина міцно дружать з малих років, сваряться, миряться, але все одно залишаються один для одного як там не є близькими людьми. Однак майбутнє їх виявилося не тим, про яке вони мріяли в дитинстві і юності: дівчина в першу ніч свого дорослого життя, випускний вечір, робить величезну помилку: завагітніла від хлопця, який для неї ніхто. Однак вона отримує більшу підтримку з боку найкращого друга. І далі вони будуть долати безліч проблем, переживати шлюби, розлучення, виховувати своїх дітей.У кожного свій життєвий шлях, однак вони на довгі роки залишаться близькими друзями. І потрібна величезна кількість часу, перш, ніж вони усвідомлять, як вони люблять один одного.
Книга вчить нас не втрачати щастя через острах чогось, не боятися своїх почуттів, завжди йти вперед, до мрії! Після прочитання книги хочеться жити по-справжньому, не боятися забобонів і приділяти більше часу близьким, коханим людям.
Хочеться віддати належне автору, яка, без сумніву, надзвичайно талановитий письменник. Протягом всієї книги мене не покидала думка: як можна в листуванні кількох людей показати все їх життя, донести його до читача так, щоб не залишалося невирішених питань з приводу сюжету? А також в ній багато фраз, таких швидкоплинних, але так влучно сказаних, що ще раз змушує зробити автору комплімент про його майстерність.

 

Коментарі

Напишіть свій коментар