Головна Поділись Радить читач Роберт Луїс Стівенсон "Острів скарбів"

Роберт Луїс Стівенсон "Острів скарбів"

Стивенсон Роберт Луис.

Остров сокровищ

М. : Современник, 1992. - (Библиотека морских приключений)

Настя

Доброго дня! Мене звати Настя, мені 18 років і я студентка першого курсу Херсонського Державного університету філологічного факультету. Ви, мабуть, подумаєте, що я дуже полюбляю читати і путаю дні с ночами, читаючи нову захоплюючу книгу? Частково, це так. Але дивлячись на мою спеціальність, читаю я не завжди те, що прийде до вподоби.
Кожної ночі, коли вже всі лягають спати, я готуюсь до завтрашніх лекцій чи практичних занять, перечитуючи безліч, на мій погляд, непотрібного матеріалу, який забуду через декілька годин. Мій погляд невпинно натикається на поличку книг з моєю особистою міні-бібліотекою. Там все, що я люблю і можу перечитувати продовж свого життя. Там є місце і фантастиці, і казкам, і пригодам. Але особливе місце, як і в моєму сердці, займає дивовижна книга, автора Роберта Льюїса - «Острів скарбів».
Мабуть, не я одна бачила в дитинстві по телевізорі епізодичний мультфільм «Острів скарбів». Будучи маленькою, я закохалась в тих героїв, що переносили мене по морю на зустріч пригодам і в обійми піратів.
Роки йшли і вже забувалися ті часи, коли я могла спокійно насолоджуватися життям: іспити, університет, так і особисте життя. Все змінилось в день мого дня нарождення. Подруга подарувала мені книжку «Острів скарбів», знаючи, як я шаленію від піратства та пошуку скарбів.
Книгу я прочитала за одну ніч, с дитячим захопленням роздивляючись прекрасні ілюстрації. Мене зрозуміють ті люди, які знаходять книги по душі.
Позитивні герої роману «Острів скарбів» не схожі між собою, когось із них можна вважати ідеалом, інших — ні, але їх об’єднує віра в добро, порядність, відповідальність за життя інших людей, вірність своєму слову, високим моральним принципам.

Джим Хокінс  — юнак, головний герой роману «Острів скарбів», від імені якого  і ведеться розповідь. Саме його вчинки розкручують сюжет роману Стівенсона. Джим Хокінс активно бере участь у всіх подіях: це він подружився з піратом Біллі Бонсом, це він викрав карту Острова Скарбів зі скрині цього пірата, яку передав доктору Лівсі і сквайр.... Я не можу багаторозповідати, хочу залишити для Вас моменти несподіванки, де їх буде досить багато, як приємних, як і не дуже.
Не кажіть, що Ви вже виросли з того віку, коли таке по «статусу» не читають! Читати можна все, до чого душа лежить!
Дуже рекомендую почитати цю книгу! Ви не залишитесь байдужими до тих пригод, які пережив юнак по імені Джим Хокінс, і який з радістю поділиться ними з Вами! :)

 

Коментарі

Напишіть свій коментар